Blue Volley Ostrava

(25:17, 29:31, 26:28, 24:26)

Sestava

Domácí: Milota, Eckhardt, Kueiel, Jindříšek, Staněk, Černý, libero Herman

Hosté: Krusbecký, Jinszta, Vávra, Vrubel S., Gross, Vitásek, libero Večeřa Střídal: Jonszta

Popis utkání

V posledním zápase proti Karlovarsku nám k postupu z prvního místa stačilo uhrát jeden set. Tak jsme k tomu také přistoupili a po vyhraném prvním setu dostali příležitost všichni hráči. Všechny zbylé sety měli nakonec stejný průběh. Vedení o 8 až 10 bodů pro nás bylo málo a nedokázali jsme uhrát míč na polovinu soupeře tak, aby z toho byl bod pro nás. Trápili jsme se v útoku, a nakonec jsme poslední zápas prohráli 3:1 (17,-31,-26,-24): Krusberský (nahrávač), Jonszta (smečař), Gross(smečař), Vrubel (univerzál), Vávra (blokař), Vitásek (blokař), Večeřa (libero) Střídali: Fülop (smečař), Šamánek (smečař), Hula (univerzál).