22. 09. 2021

Mladší žáci projektu Volley Beskydy se připravují společně

​Po úspěšném překonání covidové sezony, jsme se v přípravě na kvalifikační turnaj mladšího žactva setkali s naším partnerským klubem v projektu Volley Beskydy, který k nám zavítal z Frýdku-Místku, a to z klubu Green Volley. Přijeli k nám do Hlučína na přátelské volejbalové odpoledne a my jsme se na ně po dlouhé době těšili.

19. 09. 2021

Jako na houpačce ...

A je to tady, konečně se po roce opět rozběhly soutěže. Tímto víkendem oficiálně odstartovaly soutěže Českého volejbalového svazu a jako první začala rozstřelem Extraliga kadetů. Poslední dva ročníky se neodehrály, a tak nasazení do skupin podle odehraných zápasů před třemi lety nemuselo vůbec odpovídat realitě, a podle výsledků to tak i vypadá. Například z naší skupiny nakonec postupuje do druhé pětky tým Proseku a Znojmo, které prohrálo jediný zápas (dokonce Prosek porazilo) pokračuje sezonu až v poslední skupině. A teď už k nám.

06. 09. 2021

Mistrovství Evropy v beachvolejbale kategorie U18 je minulostí

Evropský šampionát U18 v beachvolejbale hostila od 2. – 5. září 2021 slovinská Lublaň. Ani poslední beachvolejbalový evropský šampionát v tomto roce se neobešel bez české účasti. Naše barvy hájili letošní mistři republiky v této kategorii - Daniel Fabikovič / Richard Struška z volejbalového klubu Blue Volley Ostrava

04. 09. 2021

Festival barevného minivolejbalu opět v Ostravě

V sobotu 4.9.2021 proběhl v Ostravě festival minivolejbalu - VOLEJBAL V BARVÁCH. Zúčastnilo se bezmála 50 týmů převážně z Moravy. Všechny kategorie našly zaslouženého vítěze a po skončení turnaje děti se svým doprovodem zavítali na zápas ME ve volejbale mužů mezi Českem a Běloruskem, kde s nadšením podpořili své vzory.

01. 08. 2021

Po roce opět zlatí

Ríša Struška a Dan Fabikovič jsou opět Mistry republiky, tentokrát v kategorii U18. Kromě nich se na MČR probojovaly i další naše týmy (dvojice): Štěpán Míček – Filip Častečka, Honza Mrověc – Kuba Krejčíček a Tadeáš Plewa spolu s pražským spoluhráčem Janem Neuschaeferem.

11. 10. 2020

Fantastický vstup do sezony 2020-21

Kadeti Black Volley Beskydy hrající pod klubem Blue Volley Ostrava zahájili sezonu 2020-21 svým prvním vystoupením v soutěži Extraliga juniorů brilantním výkonem. Tým složený z hráčů ve věkové kategorii kadetů byl plnohodnotným soupeřem ostatním věkově juniorským týmům.

27. 09. 2020

Tak jsme se nakonec dočkali !

O víkendu proběhlo rozřazovací kolo Extraligy kadetů. Oba naše projektové týmy - jak Blue, tak Green zahájily sezónu úspěšně a zařadili se pro první kolo mezi nejlepších deset týmů (v Extralize kadetů je letos 27 družstev).