Barevná trička

Jak již sám název napovídá, barvy hrají zásadní roli při rozlišení jednotlivých kategorií. Žlutá – 1. třída, oranžová – 2. třída, červená – 3. třída, zelená – 4. třída a modrá – 5.-6. třída ZŠ.

Barvy

Hlavní barvou Blue Volley Ostrava je jasně modrá a symbolizuje nejen nebe plné nekonečných možností, ale odkazuje také na barvu loga Ostravy, bo sem patříme!!!

Doplňkovou barvou je elegantní černá, barva TOP týmu Black Volley Beskydy, bo sem jednou chceme patřit. Tato sada dresů je využívána většinou na palubovkách soupeřů v případě, že domácí tým je v modré.

Třetí barvou, která je určena pro dresy libera je pozitivní a zářivá žlutá. Byla vybrána záměrně, protože spolu s černou a bílou tvoří základní barvy zakladatele klubu, vizionáře a hlavního sponzora pana Vavřince Pečinky a jeho firmy ANAJ.

Logo

Logo Ostraváčku přirozeně vychází z loga Blue Volley Ostrava, jehož je nedílnou součástí – symbol pumy doplňuje název Ostraváček

Blue Volley Ostrava zvolil za svůj symbol pumu - rychlou, mrštnou a odhodlanou šelmu s ladným pohybem. To vše symbolizuje naši hru. Znak klubu je na rozdíl od loga doplněn ještě volejbalovým míčem a rokem vzniku.

Míč protknutý písmenem V (Vůle – Vítězství – Volley Beskydy) tvoří základ jednoduchého, avšak velmi výstižného loga celého projektu Volley Beskydy. Všechny návrhy vycházejí z grafické dílny studia TOMART24, které zcela splnilo naše představy o podobě symbolů, jež nás reprezentují před našimi fanoušky.