Úvod Výsledky Soupiska Realizační tým Články Galerie Informace Partneři

Výsledky:

Novinky:

21. 1. 2024

Extraliga U18 - Turnaj jsme vedli v bojovném duchu

​O víkendu 20.-21.1. 2024 jsme hráli v Ostravě extraligu U18, na kterou jsme nebyli v plné sestavě kvůli zraněním některých hráčů a tak jsme věděli, že kvalita hry nebude taková, jaká by být měla. I přes tyto komplikace jsme se kousli a dali jsme šanci všem hráčům, i z lavičky.

15. 6. 2023

U18 jen těsně neprošli do finálového turnaje

Kuba Salon trénoval kluky věkové kategorie U18 jednu sezonu, a protože odchází do mužského extraligového týmu Karlovarska, podělil se s námi o své dojmy z uplynulé sezony.

1. 3. 2023

První výkonnostní skupina bez vyhraného setu…

​Tak bychom mohli ve zkratce zhodnotit víkendovou extraligu kategorie U18 pro Blue Volley Ostrava. Hodnocení celého víkendu nám zprostředkoval jeden z hráčů a to naše libero Jakub Večeřa. Ve víkendových dnech 18.-19. února 2023 jsme s našim extraligovým týmem U18 odehráli 4 těžké zápasy proti kvalitním soupeřům, ze kterých jsme si odnesli zkušenosti a pár proher. Už při odjezdu z Ostravy jsme s klukama byli trochu ve stresu, jelikož jsme odjížděli v oslabení oproti minulé extralize bez tří hráčů, kteří s námi hráli v základní sestavě. Další změnou pro nás bylo to, že s námi nejel náš hlavní trenér Jakub Salon, ale jel s námi asistent trenéra Said Habboudji, což pro nás byl nezvyk.