Úvod Realizační tým Články Galerie Informace Partneři

Výsledky:

Kalendář akcí:

Novinky:

29. 1. 2024

Extraliga U20 - Tým hlásí po turnaji v Novém Jičíně: ˝Cíl splněn˝

​O víkendu 27.1.-28.1. 2024 jsme odehráli turnaj Extraligy U20. Ve druhé výkonnostní skupině jsme se utkali postupně s Novým Jičínem, Libercem, Kojetínem a VK Ostrava. Po třech vítězných a jednom prohraném zápasu v tiebreaku jsme si zajistili postup do elitní pětky.

5. 10. 2023

Hostili jsme rozřazovací turnaj extraligy U20

​V termínu 30.9. – 1.10. jsme pořádali rozřazovací turnaj extraligy U20 v nové hale v Ostravě-Třebovicích. Našimi soupeři byli Green Volley Frýdek-Místek, VAM Olomouc, Vlci Nový Jičín a Volleyball Nymburk. Náš tým bojoval ve složení: nahrávači Ondra „Pošty“ Poštulka a Honza „Hanis“ Krusberský, univerzálové Kuba „Jetys“ Jetmar a Kuba „Hulič“ Hula, smečaři Kuba „Krejcar“ Krejčíček, Kuba „Džusík“ Jonszta, Honza „Šami“ Šamánek a Adam „Grossinho“ Gross, blokaři Tonda „Komár“ Klimeš, Fíla „Vitas“ Vitásek a Šimon „Šíma“ Zikmund a na liberu osvědčený Štěpa Míček. Na pozici hlavního trenéra samozřejmě nechyběl Leoš „Ferda“ Šrámek a asistenta mu dělal Mates „Kolouch“ Koloušek.

19. 6. 2023

Obhájit je vždy těžší

Zisk titulu v kategorii U20 budeme považovat vždy za veliký úspěch, letos navíc umocněný tím, že cesta k němu byla opravdu složitá a ne jednoduchá. Přes všechna úskalí této sezony jsme ale opět v první červnový víkend mohli nad hlavu zvednout pohár pro MISTRY.