25. 09. 2022

1.ligu mužů do 22 let jsme zahájili na domácí palubovce

​Vzhledem k vítězství v minulém ročníku 1.ligy juniorů nemůžeme mít pro letošní sezónu jiný cíl než obhajobu, i když v pozměněném formátu soutěží, ale téměř v totožné sestavě. Hned v prvním kole jsme úspěšně poměřili síly s Valašským Meziříčím.

25. 09. 2022

Starší žáci zahájili také sezonu 2022/23

V neděli 25. září 2022 začali také starší žáci volejbalovou sezonu kvalifikačním turnajem ve Frýdlantu nad Ostravicí, kde jako vždy ani hráči, ani trenér nevědí, do čeho jdou, jelikož neznají soupeře a nedokážou odhadnout, jak budou reagovat hráči po dlouhé přípravě.

18. 09. 2022

Kvalifikační turnaj U18 se odehrál doma

​O proběhlém víkendu se na hale v Nové Bělé konal první letošní turnaj extraligy kategorie U18. Díky výsledkům z minulé sezóny, kdy naši hráči Blue Volley Ostrava vyhráli Mistrovství České republiky kadetů jsme měli možnost tento turnaj pořádat. Kvalifikace je nesmírně důležitá pro další průběh sezóny, a tak jsme byli rádi za možnost hrát na domácí palubovce s podporou našich fanoušků.

11. 09. 2022

Letní pohár města Havířov

V českých podmínkách netradičně až v září proběhl o víkendu v areálu havířovského koupaliště Jindřich Letní pohár města Havířova s účastí stříbrných evropských medailistů a českých jedniček Ondřeje Perušiče a Davida Schweinera. Loni vybudované beachové kurty naplněné pískem ze světové série v Ostravě hostily republikový turnaj poprvé, a snad ne úplně špatně. Předpověď počasí slibovala dva plně deštivé dny, ale černý scénář se nenaplnil. Několik drobných přeháněk nenarušilo hladký průběh turnaje a dokonce, byť na pár minut, během obou dnů vysvitlo i sluníčko.​ Podpora města Havířova umožnila nám, organizátorům z projektu Volley Beskydy, především pak Blue Volley a Green Volley uspořádat ve spolupráci se Správou sportovních a rekreačních zařízení Havířov velmi kvalitní turnaj. Stravovací a pitný režim měla v rukou Restaurace Imrvére a Měšťanský pivovar Kojetín.

07. 09. 2022

Letní pohár Města Havířov

Zveme všechny příznivce beachvolejbalu na Letní pohár Města Havířova, který proběhne 10.-11.9.2022 (kvalifikace vzhledem k počtu přihlášených týmů se nekoná) na beachvolejbalových kurtech u Letního koupaliště Jindřich. Těšit se můžete na olympioniky a současné vícemistry Evropy Davida Schweinera a Ondřeje Perušiče, kteří se na české půdě představí poprvé od nedávného vstupu do manželství.

15. 08. 2022

Soustředění mladších žáků

Ve dnech 8.-12.8. proběhlo v beachvolejbalovém areálu na ZŠ A. Kučery soustředění tréninkové skupiny mladších žáků.

22. 05. 2022

Jsme MISTŘIIIIII

Sen se stal skutečností a naši kadeti jsou MISTŘI ČR....v neděli 22. května 2022 skončila asi nejdelší sezona, kterou jsem kdy zažil. Po nedohrání předloňské covidové a neproběhlé loňské se kluci skoro po třech letech dočkali finálového turnaje. Mistrovství republiky kadetů pro nás bylo po postupu do 1. ligy mužů druhým nejvýznamnějším vrcholem, na který jsme cílili přípravu. Souběh pořadatelství, výkonů v sezoně a předvedené hry na MČR juniorů z nás udělal adepty na titul. Tuto roli jsme přijali sami již před sezonou a bez vytáček jsme řekli, že chceme vyhrát. Hráči i trenéři tak fungovali celou sezonu pod tlakem, který je ale v kategorii dospělých běžný. Role favorita není nikdy jednoduchá, své o tom ví Brno, které bylo ve stejné pozici před 14 dny. Bylo tedy otázkou, jak se s turnajem popereme v hlavách a zda to zvládneme.

08. 05. 2022

Máme bronzovou medaili !!!!!

​Zatím největšího úspěchu jsme dosáhli o tomto víkendu na Mistrovství ČR juniorů v Havířově. Bronzová medaile je neskutečným úspěchem v tak krátké historii klubu Blue Volley Ostrava a věřím, že nás podnítí ještě k většímu nasazení a práci.