21. 09. 2023

Přijďte mezi nás, hledáme malé volejbalisty

​Chceš se přidat a být součástí bezva týmu? Baví tě pohyb, hra s míčem? Tak neváhej a přijď k nám!

27. 08. 2023

Opět zlatí na písku

​Po individuálním titulu Míši Přibyla z MČR U20 jsem byl zvědavý, jak kluci dopadnou na víkendovém MČR U22. Přece jen už nebyli tolik na písku, protože se od srpna připravují s A týmem Black Volley Beskydy. Mistrovství republiky měli slíbené proto, že se konalo v Opavě, a že sezona byla krátká, tak že si toho moc na písku nezahráli. Domácí prostředí a divoká karta, kterou dostali na mezinárodním turnaji Brno Beach Pro 2023 vytvářela na kluky i nějaký tlak. Zvládli to ale na výbornou.

21. 08. 2023

Další titul

​Tak jak jsme loňskou sezonu končili, tak letošní začínáme. Po titulu Mistrů republiky v kategorii U20 (červen 2023) jsme díky Míšovi Přibylovi zahájili novou sezonu stejně úspěšně. V termínu 5. a 6.8.2023 si přivezl z Prahy titul mistra České republiky v beach volejbalu v kategorii hráčů do 20 let. Bez ztráty jediného setu vybojoval se svým parťákem Filipem Rydvalem tento skvělý úspěch.

19. 06. 2023

Obhájit je vždy těžší

Zisk titulu v kategorii U20 budeme považovat vždy za veliký úspěch, letos navíc umocněný tím, že cesta k němu byla opravdu složitá a ne jednoduchá. Přes všechna úskalí této sezony jsme ale opět v první červnový víkend mohli nad hlavu zvednout pohár pro MISTRY.

15. 06. 2023

U18 jen těsně neprošli do finálového turnaje

Kuba Salon trénoval kluky věkové kategorie U18 jednu sezonu, a protože odchází do mužského extraligového týmu Karlovarska, podělil se s námi o své dojmy z uplynulé sezony.

26. 05. 2023

Víkend barev, víkend minivolejbalu

Festival už klepe na dveře a ne na ledajaké! První víkend v červnu všem nadšencům minivolejbalu otevíráme v Ostravě brány atletické haly ve Vítkovicích.

23. 03. 2023

Když léto, tak na pláži, a kde ? Na Kučerce.....

Nikdy jsi beachvolejbal nehrál ? My Tě to naučíme..... Na kempu se potkáš s nejúspěšnějším trenérem mládeže v beachvolejbale, s Michalem Provazníkem, také volejbalové mistry v kadetské kategorii 2021/22.

05. 03. 2023

Zlínská fronta se udržela

Na víkend od 4. do 5. března připadl předposlední extraligový turnaj mužské kategorie U20. Pořadatelství první výkonnostní skupiny, již jsme celou sezónu součástí, se ujal klub z rodiště Tomáše Bati – VSC Zlín, kde jsme s naším družstvem Blue Volley Ostrava v sobotu ráno odjeli. Na sobotu připadlo také extraligové utkání mužů v Benátkách nad Jizerou a Play-off zápas první ligy mužů v Liberci. A jelikož spousta našich hráčů figuruje právě v základní sestavě prvoligového týmu, na sraz jsme se dostavili ve VELMI okleštěné sestavě. V sobotu ráno tedy z Ostravy vyjelo těchto 7 hráčů: Kuba Tesárek (Tesi), Tom Plemeník (Plemeno), Kuba Jetmar (Jety), Ondra Poštulka (Pošty), Honza Šamánek (Šami), Tadeáš Plewa (Tade) a Péťa Lichý. Jako vrchní generál naší skupinky s námi odjel Leoš „Ferda“ Šrámek.